W piątek, 23 listopada 2018 r. o godz. 13:40 na drodze relacji Dzierzgowo – Dzierzgówek patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Skoda. Nietrzeźwym kierowcą okazał się być 34- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3,70 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności policji.

Policja przypomina, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod działaniem innego środka odurzającego jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tys. zł.

Policjanci apelują także o przekazywanie informacji dotyczących nietrzeźwych za kierownicą oraz piratów drogowych. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997 lub 112 i powiadomić policję – chociażby anonimowo.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy