W lipcu 2018 r. w Lidzbarku na terenie powiatu działdowskiego doszło do zabójstwa mężczyzny. Z przeprowadzonego dotychczas śledztwa wynika, że sprawcy pod osłoną nocy weszli do domu starszego małżeństwa.

Napastnicy obezwładnili i skrępowali parę, a następnie ukradli biżuterię o wartości ponad 60.000 złotych.  W trakcie tego zdarzenia obezwładniony przez sprawców pokrzywdzony zmarł. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, technik kryminalistyki oraz eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Policjanci wykonując oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli wiele śladów kryminalistycznych. Ponadto zabezpieczono monitoring miejski, a także z dróg prowadzących do miejsca popełnienia przestępstwa. Nadal trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców. Osoby posiadające  informacje na temat powyższego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z olsztyńską Policją pod nr 89 522 55 40 lub  nr 112, albo o stawiennictwo w najbliższej jednostce policji. Dla osób posiadających  informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania  sprawców tego zdarzenia, anonimowy darczyńca (dane zastrzeżone dla udzielającego informacji) wyznaczył nagrodę w wysokości 200.000 zł.

32-118484

32-118483

32-118485

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy