Nietrzeźwy kierowca zatrzymany został przez policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z mławskiej komendy. Podczas sprawdzenia okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień, a samochód jest kradziony.

W sobotę 17 listopada 2018 r., do dyżurnego mławskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze K-7 w miejscowości Dalnia. Na miejsce natychmiast udał się patrol. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych. W związku z tym zjechał na przeciwległy pas i uderzył w lewy bok prawidłowo jadącego autobusu. Kierowca volkswagena, 32 – letni mieszkaniec Kutna w organizmie miał ponad 2,40 promila alkoholu. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych ustalono, że mężczyzna ma też cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a samochód jest kradziony. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy