Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada od dłuższego czasu dokuczał swoim bliskim, wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich i groził im. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi, a następnie wystąpili do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego o znęcanie. Prokurator Rejonowej w Działdowie nakazał mężczyźnie opuścić lokal i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej.

5.11.2018 r. Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego wobec 60-letniego mieszkańca gminy Iłowo-Osada. Mężczyzna jest podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad bliskimi. Krewki 60-latek wszczynał awantury domowe, podczas których ubliżał swojej żonie, wyzywał ją i nakazywał opuścić wspólne mieszkanie. W rodzinie prowadzona była procedura Niebieskiej Karty. W ostatnim okresie agresywne zachowanie mężczyzny nasiliło się. W niedzielę (4.11.2018r.) policjanci interweniowali w jego miejscu zamieszkania dwukrotnie. W tym dniu został on zatrzymany i doprowadzony do działdowskiej jednostki policji w związku z tym, że naruszył nietykalność cielesną swojej żony i groził popełnieniem przestępstwa na jej szkodę . Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu.

Podejrzanemu postawiono zarzut znęcania się nad żoną. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy