Mławscy policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki, to w przeliczeniu, ponad 46 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych.

Mławscy funkcjonariusze, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji ustalili, że młody mężczyzna posiada środki odurzające w postaci marihuany. Informacja potwierdziła się.  Funkcjonariusze przeszukali miejsca zamieszkania mężczyzny.  Ujawniono trzy plastikowe pojemniki z zawartością suszu roślinnego. Znalezione narkotyki, to w przeliczeniu ponad 46 porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. 18-letni mieszkaniec pow. mławskiego został zatrzymany. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy