Trwają czynności mławskie policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym 2 osoby zostały przewiezione do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj, 25 października 2018 r. o godz. 16.45 w Turzy Wielkiej, pow. mławski.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Lexus, 18-letni mieszkaniec pow. mławskiego, wraz z 3 pasażerami w wieku 16 – 18 lat zjeżdżał z trasy relacji Mława – Żuromin w kierunku miejscowości Turza Wielka. Młodociany kierowca nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Stracił panowanie nad pojazdem i w wyniku tego wpadł do przydrożnego rowu, uderzając w hydrant, ogrodzenie posesji oraz znak drogowy. Do szpitala w Mławie przewiezione zostały 2 osoby, które po udzieleniu im pomocy zostały zwolnione do domu. Kierujący był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ponownie apeluje o ostrożność, rozwagę i zdjęcie nogi z gazu. Warunki pogodowe na drogach są coraz trudniejsze, mgła, intensywne opady deszczu, osłabiona koncentracja kierowców mogą prowadzić do groźnych zdarzeń  drogowych.

IMG_6517-zm.-30

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy