Policjanci z wyjaśniają okoliczności zdarzenia komunikacyjnego, do którego doszło w sobotnie wczesne popołudnie. 65-latek został potrącony przez pociąg. Wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Działdowa.

W sobotę (20.10.2018r.) na trasie kolejowej na odcinku Działdowo-Burkat doszło do nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem pieszego i pociągu. Pociąg relacji Bydgoszcz-Warszawa Zachodnia uderzył w przechodzącego po torach mężczyznę. 65-letni mieszkaniec gminy Działdowo został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Działdowie. Mimo prowadzonej nieprzerwanie akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł w szpitalu. O zdarzeniu poinformowano Prokuratora Rejonowego w Działdowie. Na miejscu policjanci kryminalni wspólnie z technikiem zabezpieczyli ślady oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia działdowska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury. 

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy