Dziękuję Państwu za głosy wpierające mnie na stanowisko burmistrza w 2014 roku i wiarę we mnie. Prawie 1500 głosów to bardzo dobry wynik, po dokonanym na mnie medialnym linczu w 2012 roku.

Teraz proszę Państwa o głosy dla kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Moje Miasto Mława 2018. Jedynego Komitetu, który nie jest w żaden sposób uwikłany w mławskie układy i zależności. Są w nim w większości ludzie młodzi i moi byli uczniowie, którzy chcieliby mieć perspektywę rozwoju w tak pięknym mieście jak Mława, a tego nie daje im dotychczasowy skostniały układ i co cztery lata wymiana barw i stołków. Są w nim też ludzie dojrzali, którzy nie boją się nazywać rzeczy po imieniu i gardzą układami. Mówią prawdę, która nie zawsze może się obronić, jeśli jest zakrzyczana przez klakierów. Wielu ludzi w tym mieście zostało skrzywdzonych, a my mówimy dosyć zabawiania się ludzkim życiem! Samorząd jest dla ludzi, a nie odwrotnie!

W szczególności proszę Państwa o głosy na Pana Wiesława Moszczyńskiego kandydata na stanowisko Burmistrza Miasta Mławy, który był moim szkolnym wychowankiem, a po 20 latach postanowił pomóc mi przywrócić godność i stworzył dla mnie Komitet Wyborczy Moje Miasto Mława w 2014 roku, z którego mogłam kandydować na stanowisko burmistrza. Był jednym z niewielu, który nie dał się zmanipulować i wierzył we mnie i moją niewinność, a nawet sam za tę wiarę stracił w 2013 r. pracę bo pisał niewygodną prawdę. Mimo kłopotów i trudności z lokalnymi układami wykrył nieprawidłowości w konkursie na Dyrektora Muzeum w Mławie. Doprowadził do unieważnienia tego konkursu przez Wojewodę Mazowieckiego.

Moje kandydowanie na stanowisko burmistrza ośmieliło wielu z Państwa do podzielenia się ze mną spostrzeżeniami na temat niewłaściwego zarządzania miastem i ukrywania wielu niewygodnych stanów rzeczy. Do dnia dzisiejszego otrzymuję wiele informacji o nieprawidłowościach i krzywdach jakie zostały wyrządzone wielu ludziom.  Niestety nie mam władzy, by móc na nie zareagować tak, aby odniosły jakiś skutek.

Bez silnej Rady Miasta z większością radnych, ukazanie niewygodnej dla układów prawdy jest niemożliwe.

Wybór należy do Państwa. To Państwo zadecydujecie przy urnach wyborczych, czy zmieni się coś w Państwa mieście, czy zmienią się jedynie funkcje i stołki.

                                                                                                  Z poważaniem 

                                                                                           Małgorzata Retkowska

Zobacz: Wiesław Moszczyński-Głosujcie na ludzi, którzy interesują się ludzkimi sprawami…

Bez-nazwy-1

44344440_2062836830449058_4

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy