O bezpieczeństwie na drodze najwięcej wiedzą maluchy. Profilaktycy z KPP w Mławie przekonali się o tym w poniedziałek, 8 października, kiedy odwiedzili przedszkole przy ul. Hożej w Mławie. Dzieciaki z grup trzy- i czterolatków prześcigały się w znajomości zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W ramach wrześniowego cyklu spotkań z dziećmi i młodzieżą, zespół ds. profilaktyki KPP w Mławie odwiedził oddziały  trzy- i czterolatków w przedszkolu im. Jana Brzechwy w Mławie. Najmłodsi uczniowie zabłysnęli swoją wiedzą o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Prześcigali się w podawaniu przykładów na sytuacje, w jakich można się znaleźć na drodze. Często chwaliły się wzorową postawą, ale zgłaszały też niewłaściwe zachowania swoich rodziców. Na koniec, w nagrodę, dzieciaki miały okazję przymierzyć sprzęt policyjny: hełm, kamizelkę i tarczę. Rosną nam zastępy małych policjantów?

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy