Wiesław Moszczyński lat 37 – Wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyłem studia magisterskie z Historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłem Podyplomowe Studia Pedagogiczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Prawno-Społeczne Aspekty Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Podyplomowe Studia Teologiczne i nadal się kształcę. Obecnie jestem nauczycielem historii i religii. Moje zainteresowania to śpiew, muzyka, historia, polityka. Działam i aktywnie udzielam się społecznie. Jestem zainteresowany rozwiązywaniem problemów naszego lokalnego środowiska.

Ujawniłem nieprawidłowości związane z konkursem w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Dzięki działaniom podjętym razem z Kamilem Robertem Przybyszewskim konkurs został unieważniony przez Wojewodę Mazowieckiego. W artykułach pokazuję jak działa i funkcjonuje koteria mławska i jej macki.

Sprzeciwialiśmy się dalszemu zatrudnianiu Dyrektorki Miejskiego Domu Kultury w Mławie ze względu na zatrzymanie jej przez policjantów pod wpływem alkoholu.

Jesteśmy zwycięzcami III Budżetu Obywatelskiego pokonaliśmy konkurencję z olbrzymia przewagą projektem budowy Tężni solankowych.

Jesteśmy inicjatorami budowy lodowiska w Mławie i nadal optujemy za jego budową.

Chcemy budowy automatycznego przejazdu kolejowego (najtańszego rozwiązania) przy ulicy Kościuszki. 

Dzięki naszym staraniom do Statutu Miasta Mława została wprowadzona Obywatelska Inicjatywa Uchwałodawcza, dzięki temu grupa mieszkańców może zgłosić projekt uchwały do Rady Miasta Mława. Chcesz zmieniać rzeczywistość? Masz teraz taką możliwość!

Dedykacja dla czerwonej koterii spod znaku sierpa i młota! Cała prawda o was w piosence! Miłego słuchania!

Okręg nr 1

Wiesław Moszczyński

Wiesław Moszczyński

Piotr Bucholski

Piotr Bucholski

Michał Zasina

Michał Zasina

Zdzisław Chmielewski

Zdzisław-Chmielewski..

Małgorzata Retkowska

Małgorzata Retkowska

Okręg nr 2

Henryk Kacprzak

Henryk Kacprzak

Artur Możdżonek

bty

Kamil Jurkiewicz

Kamil JUrkiewicz

Marek Dymkowski

mAREK-Dymkowski

Kamil Przybyszewski

Kamil Przybyszewski okręg nr 2

Sylwia Kowalska – Tańska

sYLWIA kOWALSKA - tAŃSKA

Piotr Jankowski

Piotr Jankowski

Okręg nr 3

Kamil Robert Przybyszewski

Kamil Robert Przybyszewski okręg nr 3

Marianna Zakrzewska

MARIANNA Zakrzewska

Tomasz Krokowski

TOMASZ kROKOWSKI

Piotr Wilga

Piotr Wilga

Cezary Stanisław Majewski

Cezary Stanisław Majewski okręg nr 3 poz. 5

Hanna Maria Wasiłowska

hANNA mARIA Wasiłowska

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy