Trwają czynności mławskie policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranne zostały 2 osoby. Do wypadku doszło 13 września 2018 r. o godz. 08:00 na drodze relacji Turza Mała – Mława. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Mławie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A6, 27- letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jechał drogą relacji Turza Mała – Mława. Pomimo zakazu, wyprzedzał inny pojazd na skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną z prawej strony. Natomiast, kierujący pojazdem marki Audi A4, 46-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego, nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu”, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Mławie przewiezieni zostali kierujący Audi A4 oraz pasażerka Audi A6. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o ostrożność – nieustąpienie  pierwszeństwa przejazdu, to jedna z głównych przyczyn niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Włączając się do ruchu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej lub wykonując manewr skrętu w lewo, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Chwila nieuwagi lub brawury może zakończyć się tragicznie.

IMG_4829-zm.-20

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy