Komitet Wyborczy Wyborców Moje Miasto Mława 2018, to Komitet nowych pomysłów, za którymi stoją  aktywni działacze społeczni skoncentrowani  na poprawieniu życia mieszkańców oraz zmianie miasta Mława na lepsze, a nie postaci z ustawionych konkursów, czy z tak zwanej koterii, która stosuje nepotyzm na szeroką skalę przy obsadzaniu stanowisk w mieście. 

Ze względu na zachowanie innych komitetów wyborczych i przyjmowanie na listy ludzi skompromitowanych zdecydowaliśmy się na budowę naszego komitetu, aby mieć realny wpływ na dobór ludzi, którzy mają się w nim znaleźć, a którzy w przyszłości mieliby zasiąść w Radzie Miasta. Stawiamy na ludzi uczciwych i pracowitych.

Trzonem naszej formacji są aktywni, lokalni działacze, tacy jak: Wiesław Moszczyński i Kamil Przybyszewski (pomysłodawcy między innymi: budowy Tężni solankowych, lodowiska i automatycznego przejazdu kolejowego w ciągu ulic Kościuszki i Batorego w Mławie).  Ich działania doprowadziły również do wykrycia nieprawidłowości i unieważnienia konkursu na Dyrektora Muzeum w Mławie. Naszymi kandydatami są również: Małgorzata Retkowska, była dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie-menedżer kultury, autorka wielu rekonstrukcji historycznych w Mławie, Warszawie, ale także i w Polsce oraz Henryk Kacprzak nauczyciel, pedagog i przyjaciel młodzieży, seniorów, prezes Klubu Pogodny Uśmiech, Mławianin Roku 2013 r. człowiek z niespożytą energią. Wszystkich kandydatów na Radnych przedstawimy już wkrótce!

logo

Nowatorskie koncepcje, przemyślane strategie wielopoziomowe, dostosowane do oczekiwań mławian- to novum,  przekładające się na  modelowanie i kreowanie przyszłości tego miasta.

Jako Komitet pragniemy połączyć nowoczesność z tradycją i przez lata wypracowaną kulturą lokalną. Dla nas łączenie różnych idei jest zadaniem niezwykle ważnym.

Nie dzielimy, a dobieramy i współpracujemy z ludźmi, mieszkańcami, którzy mają swoje spojrzenie na świat i na małą ojczyznę, jaką jest Mława.

Wysiłek, zaangażowanie w zestawieniu z ich wytężoną pracą na rzecz tego, co jest nam bliskie, jest promesą, a precyzując- gwarancją zmiany Mławy na lepsze.

Każdy z nas widzi i jest świadkiem, w jakim kierunku Mława zmierza. Każdy z nas ma własne zdanie na ten temat. Naszym zadaniem nie jest tylko wytykanie błędów, uchybień, które pojawiają się i od lat są zakorzenione na terenie miasta.

Wspólnie, z pełną odpowiedzialnością, pasją i zamiłowaniem do tego, co robimy i co zamierzamy zrobić, skupimy się na przekształceniu i usunięciu mankamentów trapiących to miasto.

Nie awantury, pomówienia i insynuacje są naszym sztandarowym celem.

Za cel stawiamy sobie wykorzystanie naszego potencjału do pracy na rzecz wszystkich, bez wyjątku mieszkańców Mławy, których dobro jest dla nas najważniejsze.

Koncentrując się na tym, co głosimy, wierzymy, że móc to znaczy chcieć, bez względu na różnorakie, niesprzyjające okoliczności.

My, nie uciekamy przez trudnymi sprawami, czy wyzwaniami. Stawimy im czoło, bo jesteśmy na to gotowi.

Nie akceptujemy „niemej” Rady Miasta, która  pozwala sobie wkraczać w kompetencje osobom nieupoważnionym i nieuprawnionym, ze względu na strach przed utratą własnych i partykularnych interesów.

Lokalna zaściankowość tej Rady, prowadzi do niewydolności struktur samorządowych.

Nasze hasła to: Uczciwość, rzetelność i pracowitość.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy