30 sierpnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie odbyło się pożegnanie Pani Kamili Nosarzewskiej z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii.

Nasza Profilaktyczka od 3 września 2018 r. będzie pracować w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie na podobnym stanowisku. Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Ryfiński w imieniu całej jednostki, podziękował Pani Kamili za 11 lat rzetelnej pracy oraz życzył wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w pracy oraz życiu prywatnym.

Podczas czwartkowej uroczystości Komendant Powiatowy Policji insp. Artur Ryfiński w obecności policjantów i pracowników cywilnych podziękował Pani Kamili Nosarzewskiej za 11-letnią owocną współpracę. Pani Kamila Nosarzewska z Komendą Powiatową Policji w Mławie związana była od 2007 roku. Swoją współpracę z Policja rozpoczęła na stanowisku sekretarki Komendanta Powiatowego Policji w Mławie, następnie w marcu 2016 roku została przyjęta na stanowisko st. technika w Zespole Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii. Każdy funkcjonariusz i pracownik cywilny miał okazję współpracować z Panią Kamilą. Natomiast pracując, jako profilaktyk mławski współpracowała również z przedstawicielami szkół powiatu mławskiego, od których otrzymywała pisemne podziękowania za przeprowadzenie ciekawych i pouczających spotkań profilaktyczno – edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa z dziećmi i młodzieżą.

Komendant Powiatowy Policji w Mławie życzył Pani Kamili Nosarzewskiej wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowanych kolejnych wyzwań w pracy oraz w życiu prywatnym.

Do życzeń przyłączyli się również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mławie podinsp. Krzysztof Hincman a także funkcjonariusze, pracownicy policji, koleżanki i koledzy.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy