Szanowni Państwo, Panie i Panowie. Zachęcamy wszystkich chętnych do zgłaszania swoich kandydatur na radnych miasta Mława do naszego Komitetu Wyborczego Moje Miasto Mława 2018.

Zapraszamy mławian, tych, którzy chcą zmienić, usprawniać i kształtować Nasze miasto na nowo. Wielu z Was zapewne chciałoby startować na tak zaszczytną funkcję społeczną, która jest po to, by pomagać i wspierać mieszkańców Mławy. Oni potrzebują zmian, nowych miejsc pracy, lepszych warunków mieszkalnych, czystego powietrza, przestrzeni do realizacji pasji i swoich twórczych planów i zamierzeń. Ty możesz im w tym pomóc! 
To Ty możesz być najbliższym orędownikiem mieszkańców w ważnych dla nich spraw.
Dołącz do Nas i pokaż, że Mława to Nasze Miasto.
Osoby chętne do startu które nie znalazły miejsca w innym komitecie wyborczym lub chcą startować w naszym komitecie pierwszy raz zapraszamy do kontaktu z Panem Patrykiem Arentem pod numerem: 
515-460-949
Nie dali Ci wystartować w swoich komitecie? Przyjdź do nas!

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy