Półkolonie w gminie Stupsk już dobiegły końca. Policjanci z Posterunku Policji w Szydłowie, wspólnie z mławskimi profilaktykami, 24 sierpnia wzięli udział w zakończeniu wakacyjnych zajęć z dziećmi pn. „Lokalnie też fajnie”. Policjanci przeprowadzili akcję „Oznakuj swój rower!”. Podczas spotkania oznakowali 18 rowerów.

Gmina Stupsk w okresie wakacji zorganizowała dzieciom bardzo szeroką ofertę letniego wypoczynku. Rozpoczęły się od czternastodniowych kolonii nad morzem, poprzez „Wakacyjne Hece w Gminnej Bibliotece, a kończąc na półkoloniach letnich „Lokalnie też fajnie”. Łącznie to ponad miesiąc zajęć, warsztatów, wyjazdów i różnego rodzaju atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Gminy Stupsk.
 W piątek 24 sierpnia dobiegł końca wypoczynek na hali sportowej w Morawach w którym udział wzięło 62 uczestników w wieku od 6 do 15 lat. Podczas spotkania policjanci  zachęcali wszystkich właścicieli jednośladów do znakowania rowerów. Procedura polegała na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu „engrawer”, oznaczenia oraz wydaniu właścicielowi tzw. „dowodu rejestracyjnego” jako poświadczenia rejestracji pojazdu w bazie danych Policji. Mundurowi oznakowali 18 rowerów.

Dziękujemy serdecznie za możliwość uczestnictwa Policji w tegorocznych półkoloniach, a dzieciom życzymy udanego ostatniego tygodnia wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły.

aktywna-gm.-Stupsk-zm-60

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy