Klub Seniora „Pogodny Uśmiech„, zaprasza w dniu 12.08.2018 r. na godz. 17.00 do Parku Miejskiego na X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.

W Festiwalu wystąpią gościnnie zespoły senioralne: Zespół „Węgrowianie” z Węgrowa, Zespół Koła Emerytów i Rencistów ze Skarszyna, Zespół „Wiecznie Młodzi” z Płońska, Zespół Ludowy „Dąbkowiacy” z Dąbku oraz wystąpią zespoły miejskie, Mławska Orkiestra Dęta, Zespół „Cantare” i Zespół „Pokolenie” z Klubu „Pogodny Uśmiech”.

Zapraszamy na Wspólną Lekcję z Historii i na Wspólne Śpiewanie.  Pieść patriotyczna towarzyszyła nam praktycznie od zawsze. Tam, gdzie nieraz z różnych względów nie mogło dotrzeć słowo to pojawiała się piosenka, która zagrzewała do walki i dawała nadzieję.

Źródło: Klub Seniora „Pogodny Uśmiech” w Mławie.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy