1 sierpnia 2018 r. w związku z częstymi kolizjami na skrzyżowaniu ul. Torfa Załęskiego – Wójtostwo – Lawicza Liszki redaktor naczelny naszego portalu Wiesław Moszczyński złożył wniosek do Urzędu Miasta Mława o odpowiednie oznakowanie tego miejsca.

Treść wniosku:

Wniosek

W związku z częstymi wypadkami do jakich dochodzi w ostatnich tygodniach na skrzyżowaniu ul. Wójtostwo – Torfa Załęskiego – Lawicza Liszki, proszę o odpowiednie oznakowanie tego skrzyżowania. Dobrym rozwiązaniem było by postawienie przynajmniej znaku STOP na Torfa Załęskiego oraz lustra drogowego ze względu na żywopłot rosnący na prywatnej posesji (u zbiegu tych ulic) co utrudnia widoczność kierowcom wyjeżdżającym z ul. Torfa Załęskiego.

Do poważnych wypadków doszło 15.07.2018 r., gdzie zderzyły się trzy samochody oraz 31 lipca 2018 r. w którym uszkodzone zostały dwa samochody, a jeden z nich wbił się w ogrodzenie owej posesji.

Proszę o szybkie rozwiązanie problemu ze względu na rozpoczynający się za miesiąc rok szkolny.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy