Kandydat na Burmistrza Marcin Burchacki na swoim profilu facebook-owym zadaje burmistrzowi pytania w sprawie organizacji i kosztów Dni Mławy 2018. Według naszej redakcji w tym roku Dni Mławy wypadły fatalnie szczególnie pod względem frekwencji. 

Oczywiście pewien wpływ na to miała również pogoda. Zbędne też było rozciąganie tych dni na 3-dniową imprezę. Mławskie zespoły spokojnie mogły się prezentować w sobotę i niedzielę. Zamiast puszczać muzykę z odtwarzacza mogły w tym czasie grać zespoły pochodzące z Mławy i okolic. Zapomniano również o piłkarskich kibicach. Zamiast promować na telebimie burmistrza Mławy na zdjęciu z dmuchaną maskotką, można było zrobić strefę kibica na mecz o 3 miejsce i na finał. Zakładam się, że wszyscy przyszli by oglądać mecze na Dniach Mławy. Nawet z parasolami!

Pytania Pana Marcina Burchackiego do Ratusza:

No właśnie… Jak Wam się podobało? Jest kilka pytań, które mam nadzieję będę miał okazję zadać w rozmowie z Burmistrzem Miasta Mława…
Wiele jest niewiadomych jak np. Całkowity koszt Dni Mławy, jaki został poniesiony w tym roku przez Miasto?
Jak zawarta jest umowa z wykonawcą Dni Mławy?
Dlaczego to nie miasto jest realizatorem tylko firma zewnętrzna?
Na jakiej podstawie i jaki koszt ponoszą wystawcy? Gdzie te środki trafiają? Kto pobiera te opłaty? W jakiej one są wysokości?
Kto odpowiadał za dobór gwiazdy wieczoru w niedzielę? Jaki był koszt tego koncertu?
Kto pokrywał koszty namiotu dla VIP?
I wiele wiele innych…
Odpowiedź mam nadzieję uzyskam niebawem. Swoje pytania dołączajcie na priv lub w komentarzach.
Dobrego dnia

Burchacki1

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy