Trzy uszkodzone auta i ranna pasażerka. Do zdarzenia drogowego doszło w niedzielę, 8 lipca 2018 r. o godz. 18:10, na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Michalinowo. Policja apeluje o ostrożność.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Nissan Quasqai, 30-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego, jadąc w kierunku Warszawy, najechała na tył samochodu marki Ford Galaxy, którym kierował mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Następnie kierujący pojazdem marki  Ford Galaxy, uderzył w poprzedzający go pojazd Renault.

287-43219

Renault kierował 26-letni mieszkaniec województwa podlaskiego.  W wyniku zdarzenia ranna została 53- letnia pasażerka Nissana Quasqai. Z urazami głowy przewieziona do szpitala w Mławie. Trwają czynności policji.

287-43218

Policja ostrzega – wśród najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych jest niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. Odległość, jaką utrzymujemy od pojazdu przed nami, powinna pozwolić na wykonanie bezpiecznego manewru.

287-43217

Źródło:KPP 

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy