Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego na drodze krajowej K7 w rejonie miejscowości Uniszki Zawadzkie. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba.

Do zdarzenia doszło 2 lipca 2018 r., o godz. 15:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki IVECO, 26-letni mieszkaniec powiatu małopolskiego, jadąc prostym odcinkiem drogi krajowej nr 7, z niewiadomych przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi. Zjeżdżając uderzył w przydrożną figurkę, po czym wjechał na stojący na skrzyżowaniu K7 z drogą do miejscowości Uniszki Gumowskie samochód marki VW Passat. W wyniku zdarzenia obrażenia ciała odniósł 18-letni mężczyzna z pow. mławskiego, kierujący pojazdem VW Passat. Poszkodowanego przewieziono do szpitala w Mławie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

unisz-014-zm.-25

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

unisz-022-zm.-25

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy