Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranny został 47-letni motocyklista. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu krajowej siódemki z ul. Warszawską w Mławie.

Do zdarzenia doszło 30 czerwca 2018 r. o godz. 12.45. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 27-letnia mieszkanka pow. mławskiego, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Warszawską, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu  kierującemu motocyklem marki Dniepr z koszem. W wyniku zdarzenia 47-letni motocyklista, mieszkaniec pow. działdowskiego doznał złamania prawej nogi i został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierująca samochodem i motocyklista byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja przypomina i apeluje – w każdym przypadku, bez względu na pierwszeństwo, należy stosować zasadę ograniczonego zaufania i zwracać uwagę na zachowanie innych uczestników ruchu, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Jedź zachowawczo i nie ryzykuj, myśl za innych. Podstawowa zasada: ograniczonego zaufania.

287-42938

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy