Mławscy policjanci wydziału kryminalnego, wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z KWP zs. w Radomiu, realizując ustalenia operacyjne, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 60 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w środę, 27 czerwca 2018 r.. Policjanci realizując własne ustalenia operacyjne, zatrzymali trzech mężczyzn. Podczas prowadzonych przeszukań miejsc zamieszkania zatrzymanych, odnaleźli narkotyki. Badanie policyjnym testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1190 gramów narkotyków o wartości rynkowej ponad 60 tysięcy złotych.

DSC_0927-zm.-30

Zatrzymani to 29- letni oraz dwaj 23- letni mieszkańcy pow. mławskiego. Wszyscy trzej trafili do mławskiego aresztu. Wobec mężczyzn został złożony wniosek o areszt do Prokuratury Rejonowej w Mławie, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

DSC_0926-zm.-30

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy