3-letni chłopiec i 8–miesięczna dziewczynka z ciężkimi obrażeniami ciała trafiły do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dzieci zostały dotkliwie pogryzione przez psa rasy amstaff.

Do tragicznego zdarzenia doszło dniu wczorajszym 27.06.2018 r. w miejscowości Łomia, pow. mławski.  Około godz. 21.00, biegający po terenie ogrodzonej posesji pies rasy amstaff, pogryzł dotkliwie dwoje dzieci przebywających / bawiących się na podwórku. 3-letni chłopiec i 8 –miesięczna dziewczynka z ciężkimi obrażeniami ciała zostali hospitalizowani do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pies został zabezpieczony na potrzeby prokuratury i służb weterynaryjnych. Prowadzone są czynności przez policjantów KPP Mława, pod nadzorem prokuratora.

Apelujemy do wszystkich właścicieli psów o zachowanie odpowiednich środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt. Tylko takie postępowanie pozwoli w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń i odpowiedzialności prawnej.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy