Mławianie Wiesław Moszczyński oraz Kamil Przybyszewski nie zwalniają tempa i zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego roku dalej zamierzają rozwijać pomysł haloterapii w Mławie. Ubiegłoroczni zwycięzcy III Edycji Budżetu Obywatelskiego i pomysłodawcy budowy tężni w Mławie w tym roku zaproponowali w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego budowę całorocznego lodowiska oraz „Całorocznej groty/jaskini solankowej na terenie MOSiR w Mławie. 

W trakcie głosowania można wybrać tylko jeden pomysł!

Głosuj na całoroczne lodowisko na terenie MOSiR w Mławie
DSC_0011

Nie będziemy się rozwodzić nad błahostkami tylko chcemy przedstawić kilka wizualizacji jak takie groty i jaskinie wyglądają! Do groty chcemy też zainstalować generatory aerozolu solnego.

Grota solna ma taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób – astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy, nerwicy.

Swój głos na lodowisko w ramach IV Mławskiego Budżetu Obywatelskiego możesz oddać w dniach 25.06.2018 do 11.07.2018 r. (do godz. 12.00) w Ratuszu.

Kontakt: Kamil Przybyszewski 515-460-949

Do głosowania uprawniony jest każdy mieszkaniec Miasta Mława który na dzień 2 maja 2018 r. ukończył 16 lat!

W przypadku osób które nie ukończyły 18 lat wymagana jest zgoda opiekuna prawnego potwierdzona podpisem.

Głos będzie uznany za nieważny, jeśli zajdzie co najmniej jedna z poniższych okoliczności: na karcie nie wybrano żadnego projektu lub wybrano więcej niż jeden projekt, mieszkaniec odda więcej niż jedną kartę w głosowaniu, dane osobowe wpisane na karcie są nieczytelne, bądź niepoprawne, brak podpisu osoby głosującej, bądź brak podpisu opiekuna w przypadku osób, które nie ukończyły 18 lat.

Pobierz kartę PDF do głosowania: formularz do głosowania

Z wyrazami szacunku

Wnioskodawcy – zwycięzcy III Mławskiego Budżetu Obywatelskiego, pomysłodawcy budowy tężni solankowych – Kamil Przybyszewski i Wiesław Moszczyński.

Pomysł budowy lodowiska wspiera redakcja portalu MlawaInfo.pl


Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy