Mławianie Wiesław Moszczyński oraz Kamil Przybyszewski nie zwalniają tempa i zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego roku dalej zamierzają rozwijać pomysł haloterapii w Mławie. Ubiegłoroczni zwycięzcy III Edycji Budżetu Obywatelskiego i pomysłodawcy budowy tężni w Mławie w tym roku zaproponowali w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego budowę „Całorocznej groty/jaskini solankowej w Mławie.

Pomysł wpłynął 21.05.2018 r. do Urzędu Miasta w Mławie i już wiemy z nieoficjalnych źródeł, że urzędnicy nie bardzo są zadowoleni. Oczywiście nie Ci z niższych szczebli tylko „specjaliści od konkursów”. Będzie próba niedopuszczenia pomysłu do głosowania? Próbujcie! 
DSC_0011

Nie będziemy się rozwodzić nad błahostkami tylko chcemy przedstawić kilka wizualizacji jak takie groty i jaskinie wyglądają! Do groty chcemy też zainstalować generatory aerozolu solnego.

Grota solna ma taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób – astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy, nerwicy.Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Jeden komentarz

  • Odpowiedz
    alka
    22 maja 2018

    Panowie – pogięło Was, co roku chcecie zwyciężać, przecież burmistrz te 300tys.zł chce przeznaczać na coś, o czym sam powinien zadecydować z naszych pieniędzy, pp. na jakiś chodnik, czy załatanie kilku dziur na kilku ulicach. Przecież wyraźnie widać, że SK nie radzi sobie z Waszymi pomysłami. Czy park na Wólce już gotowy? bo projekt z ubiegłego roku jeszcze nie nabrał mocy urzędowej i nawet nie wiadomo gdzie zrobić te tężnie, ja to bym proponowała na podwórku ratusza jedną – idealne miejsce, a drugą w tym nowym parku na Wólce, bo plac 1-go Maja, to zupełnie nieodpowiednie miejsce: wrony odsrają, a menele zniszczą.