25.04.2018 r. w Zawadach z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, odbyło się spotkanie z mławską poetką Heleną Grącką.

Cieszę się, że mogłam przekazać miłość do Ojczyzny w moich wierszach, które zostały przeczytane przez uczniów szkoły. Uczniowie pokazali, że oni także próbują swoich sił jako poeci. Usłyszałam recytację ulubionych wierszy przez kilkoro uczniów i piosenki. Wszyscy odśpiewaliśmy Hymn Narodowy. Nie brakowało pytań, które cieszyły moje serce. Dziękuję za całokształt włożonej pracy oraz zaangażowanie w dzisiejsze spotkanie. Dziękuję wszystkim za uśmiech jakim obdarzyli mnie dziś, tj. 25.04.2018 Do nas należy kształcenie i wychowanie młodzieży, uczymy ich odpowiedzialności i miłości do ojczyzny. Serdecznie dziękuję, całej Radzie Pedagogicznej z pełnym uznaniem, szacunkiem i wzruszeniem.
Helenag2

Helena-g

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Jeden komentarz

 • Odpowiedz
  Helena
  4 maja 2018

  Składam Serdeczne Podziękowanie Szkole Podstawowej w Zawadach za zaproszenie na spotkanie „Lekcja patriotyzmu”. Jestem bardzo zaszczycona, że mogłam podzielić się swoją twórczością i przekazać uczniom miłość do Ojczyzny.
  Aby serca nas wszystkich przepełniła duma z bycia Polakami.
  Helena Grącka