Wójt Gminy Stupsk wraz z policjantami z Posterunku Policji w Szydłowie, po sukcesie programu „Świadomy Senior z DJ Wiką” tym razem przygotował ofertę dla starszych mieszkańców gminy Stupsk pn. „Świadomy Senior”… teraz masz czas dla siebie… Bezpłatne warsztaty dla seniorów ruszają już 19 kwietnia. Trwają zapisy. W programie m.in. zajęcia z zakresu prewencji kryminalnej – czyli jak nie dać się oszukać.

Oficjalne otwarcie pn. „Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo”, już 19 kwietnia (czwartek) godz. 14.00, Urząd Gminy Stupsk – sala konferencyjna. Celem projektu wójta Jacka Świderskiego – we współpracy z kierownikiem Posterunku Policji w Szydłowie, przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej w Mławie oraz Gabinetem Fizjoterapii FizjoART, jest  integracja starszych mieszkańców powiatu mławskiego oraz zwiększenie świadomości seniorów w zakresie bezpieczeństwa a także zdrowego trybu życia, w tym aktywności fizycznej. W realizację przedsięwzięcia zaangażowało się wiele osób oraz instytucji. Warsztaty otworzy 19 kwietnia dzielnicowy z Posterunku Policji w Szydłowie asp. Krzysztof Szymański.

Zajęcia dla uczestników warsztatów poprowadzą:

Mariusz Olszewski – instruktor gimnastyki korekcyjnej – fiznes (zajęcia ruchowe);

Mariusz Olszewski i Karolina Chojnacka – SENIORADA (zawody sportowe);

Krzysztof Człapski – Mistrz Polski Nordic Walking;
 Gabinet FizjoART – fizjoterapeuta;

Adrian Makoć – warsztaty tańca;
 asp. Krzysztof Szymański – pierwsza pomoc przedmedyczna.

Zapisy trwają do 19 kwietnia 2018 roku. Wystarczy zadzwonić pod numer 511 409 017. Zapisy prowadzi Mariusz Olszewski. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu –  do 25 maja (zakończenie). Szczegółowy harmonogram zajęć przekazany zostanie uczestnikom na pierwszych zajęciach.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych po 60 roku życia – mieszkańców powiatu, do zapisów i udziału w zajęciach.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy