Mławscy policjanci i strażacy już po raz kolejny wzięli udział w akcji „spoKREWnieni służbą”, której patronuje Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. W ciągu jednego dnia mundurowi oddali ponad 5 litrów krwi.

Akcja  zorganizowana została w Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział terenowy w Mławie w dniu 22 marca 2018 r. Wzięli w niej udział honorowi krwiodawcy, pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, Komendzie Powiatowej PSP w Mławie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Honorowi krwiodawcy – policjanci i strażacy systematycznie oddają krew – wielu  z nich, z uwagi na zbyt krótki termin pomiędzy  pobraniami, nie mogła niestety wziąć udziału w akcji.

DSC_0437

Tegoroczna edycja akcji „spoKREWnieni służbą” odbyła się w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka krwi dla chorych i ofiar wypadków trwa w garnizonie mazowieckim do końca marca.

DSC_0434

DSC_0447

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy