Szanowni Państwo zanim, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Miasta Mława dnia 25 stycznia 2018 r., jako mieszkańcy Mławy (Wiesław Moszczyński oraz Kamil Przybyszewski) wysłaliśmy wniosek do Ministerstwa Infrastruktury o wybudowanie tunelu w ciągu ulicy Kościuszki. 

Na jednym z mławskich portali okrzyknięto już wielki sukces i budowę tunelu. Jednak z pisma które otrzymaliśmy jasno wynika, iż na ten cel będzie potrzeba minimum kilku milionów złotych. Ciekawe skąd miasto weźmie te kilka milionów? Może teraz jest okazja wszak burmistrz Mławy bierze lekką ręką 17 milionów kredytu ale z tego co wiadomo na pewno nie na tunel. 

Resort infrastruktury oczekuje obecnie na zajęcie przez władze miasta Mława ostatecznego stanowiska w sprawie budowy przejścia podziemnego w ciągu ulicy Kościuszki.

Mieszkańcy Wólki macie obecnie okazję do zawalczenia o ten tunel. Taka okazja może się długo nie powtórzyć!

do-p.-W

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy