Dzięki reakcji anonimowych osób, które po publikacji zdjęć sprawców kradzieży, zareagowały i przekazały informację policji, zatrzymano dwóch sprawców. Odzew internautów na policyjny apel do świadków był natychmiastowy. Mławska policja dziękuje za pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanych.

Do kradzieży doszło na terenie Mławy, w połowie stycznia br. Sprawcy kradli m.in. perfumy oraz telefony komórkowe. Prowadzący postępowanie policjanci zdecydowali o publikacji wizerunku złodziei, których zarejestrowały kamery monitoringu. Krótko po publikacji odpowiedzieli użytkownicy facebooka. Przekazane informacje pozwoliły na zatrzymanie dwóch osób. Jeden z nich to 17- latek, przebywający na terenie Ostródy, który dokonał kradzieży w drogerii na terenie Mławy. Drugi z zatrzymanych to 26-letni mieszkaniec Żuromina. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, dokonanych w dwóch marketach w Mławie. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy