Mławscy kryminalni, we współpracy z policjantami wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji, zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków, ukrytych w przyczepie na obrzeżach Mławy. Zatrzymano dwóch mężczyzn.

Obaj trafili do mławskiego aresztu. 38-letni mławianin, u którego znaleziono niewielką ilość narkotyków, po usłyszeniu zarzutu posiadania środków odurzających, został zwolniony. Drugi z zatrzymanych, 35-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, 8 lutego został aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Do ujawnienia narkotyków i zatrzymania mławian doszło 5 lutego, wieczorem. W działaniach policji wykorzystano psa tropiącego służby celnej. W prowadzonej od ubiegłego roku sprawie narkotykowej, kryminalni zabezpieczyli już w sumie 2 kg narkotyków. Trwają czynności prokuratury i policji.

narkotyki-4x

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy