Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego wydanego w dniu 30.01.2018 roku przez Prokuraturę Rejonową w Mławie, w celu zatrzymania: 


Dawida SŁOWIKOWSKIEGO, s. Adama 
pseudonim: „Milano” 
ur. 12.07.1992 r. 
ostatnie miejsce zamieszkania: Modła, gm. Wiśniewo 

Dawid Słowikowski Milano

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.).  Ponadto,  zgodnie z art. 280§2 k.p.k. , osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy. 
Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer  997 lub 112 (z telefonu komórkowego). 
Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

2 Komentarze

 • Odpowiedz
  qwerty
  1 lutego 2018

  i tak nigdy go nie znajdą bo każdy się ich cyka

  • Odpowiedz
   ytre
   8 lutego 2018

   słyszałam o Pewnym wyjątku…