Mławscy kryminalni poszukują sprawców kradzieży, do których doszło 15 stycznia 2018 r. w dwóch sklepach, przy  Al. Piłsudskiego w Mławie. Sprawcy to dwaj młodzi mężczyźni oraz kobieta. Policja publikuje wizerunki złodziei i apeluje o pomoc do świadków.

Jak wynika z ustaleń, dwaj młodzi mężczyźni i kobieta działali razem. W sklepie ze sprzętem RTV i AGD ukradli dwa telefony komórkowe marki LG, przeszli następnie do pobliskiego marketu, skąd ukradli konsolę PS4. Sprawców kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają tożsamość złodziei. Apelują także do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z tutejszą jednostką policji. Informację można przekazać  anonimowo, kontakt pod numerami tel. 23 654 72 57, 23 654 72 03 lub 23 654 72 00.

7

9

Źródło: KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy