Do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów doszło 08.01.2018 r. około godz. 7:00 na drodze gminnej prowadzącej z miejscowości Narzym do Iłowa-Osady.

Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia zastali uszkodzony pojazd marki Seat Ibiza i przewrócony motorower. Według wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem.

32-90488

Kierującemu autem 21-latkowi nic się nie stało, natomiast 57-letni motorowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Działdowie. Sprawca wypadku był trzeźwy. Obaj uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy gminy Iłowo-Osada. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Działdowie.

32-90486

32-90487

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy