Trwają czynności mławskiej policji w sprawie pożaru, przy ul. Padlewskiego w Mławie. W drewnianym budynku, bez prądu, gazu i wody przebywały trzy osoby, zginął 43-letni mężczyzna. Przyczyny tragicznego pożaru ustala policja i prokuratura.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 18.12.2017 r., ok. godz. 17:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w chwili wybuchu pożaru, w pustostanie przebywały trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta. Kobiecie udało się opuścić budynek o własnych siłach, jednego z mężczyzn wynieśli z palącego się budynku strażacy, drugiego nie udało się uratować. Ofiara pożaru to 43- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, przebywający na terenie Mławy. Uratowany przez straż pożarną mężczyzna został przewieziony z objawami zaczadzenia do szpitala w Mławie, gdzie pozostał na obserwacji. Kobieta, która sama opuściła budynek, była pod wpływem alkoholu. Jak wstępnie ustalono, pożar powstał na skutek zaprószenia ognia.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Apel policji – zima to trudny czas dla osób bezdomnych, koczujących w opuszczonych budynkach, altanach działek, bez ogrzewania i  prądu. Policja apeluje o przekazywanie informacji dotyczących osób koczujących lub przebywających w warunkach zagrażających życiu i zdrowiu.  Twoja reakcja ma znaczenie.

pożar-na-Padlewskieg-(1)

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy