Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 37-letni mężczyzna, mieszkaniec Mławy. Do zdarzenia doszło w piątek, 1 grudnia 2017 r., o godz. 17.50 na drodze relacji Mława – Szreńsk, tuż za miejscowością Doziny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Corsa, 37-letni mieszkaniec Mławy, jadąc drogą relacji Mława – Szreńsk, tuż za miejscowością Doziny, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał z drogi do rowu znajdującego się po lewej stronie, po czym wpadł do rzeki. Oprócz kierującego w samochodzie przebywał pasażer, 25-letni  mieszkaniec pow. mławskiego.

W wyniku zaistniałego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem. Pasażera pojazdu przewieziono do szpitala w Mławie – po badaniach został zwolniony do domu. Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg oraz wszelkie przyczyny tego zdarzenia.  

Policja przypomina, że warunki na drogach uległy zmianie. W związku z tym styl naszej jazdy powinien również być dostosowany do pogody. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze i dostosowanie prędkości do umiejętności kierowcy i warunków panujących na drodze. Chwila nieuwagi lub nieprzewidziane zdarzenie mogą mieć tragiczne konsekwencje.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

DOZINY-60

Nietrzeźwi:

– 01.12.2017 r., ok. godz. 11.10, Liberadz, gm. Szreńsk; Arkadiusz R. lat 45, zam. pow. mławski, kierował pojazdem marki VW Passat, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 2,00 promila);

– 03.12.2017 r., ok. godz. 17.15, Wieczfnia Kościelna; Rafał B. lat 38, zam. pow. mławski, kierował pojazdem marki VW Vento, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 1,85 promila).

DOZINY-1-60

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy