Mławscy kryminalni prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do którego doszło 27 października 2017 r., w  sklepie przy ul. Chrobrego w Mławie. W ramach postępowania zdecydowano się na publikację zdjęcia złodzieja, z apelem do świadków.

Nieznany sprawca  ukradł ekspedientce kilkaset złotych, metodą „na przewałkę”. Zapłacił za wybrany towar banknotem o nominale 500 zł,  a następnie anulować zakup i poprosił o zwrot banknotu, podając ekspedientce wydane mu przez nią wcześniej banknoty. Jak się potem okazało, oddał tylko część pieniędzy, resztę przytrzymał w ręku. Nieznany, młody mężczyzna był w towarzystwie kolegi. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring, zamontowany w sklepie.

Policja apeluje o do osób, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem 997. Informacje można przekazywać anonimowo.

zdjęcie1

zdjęci-2

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy