Realizując jedno z priorytetowych zadań policji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, Komendant Powiatowy Policji w Mławie zaprasza do udziału w kolejnej debacie powiatowej, dotyczącej bezpieczeństwa, która odbędzie się już w czwartek, 9 listopada 2017 r.. Hasło debaty: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Celem prowadzonych od kilku lat spotkań jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Tematem tegorocznej debaty powiatowej będą przede wszystkim aktualne problemy, zdiagnozowane lokalnie m.in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Debata z mieszkańcami to okazja do ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych, odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego .

Zapraszamy do udziału w V Debacie Społecznej dotyczącej bezpieczeństwa na terenie pow. mławskiego, pod hasłem : „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Termin i miejsce debaty:

9 listopada 2017 r., godz. 12:00- 14:00 
aula im. kom. Apoloniusza Strzeleckiego 
PWSZ w Mławie, ul. Warszawska 52

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy