Trwają czynności mławskiej policji w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem 3.11.2017 r., w pobliżu miejscowości Dębsk. W wypadku zginął 25-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki BMW 25-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Dzierzgowa, z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn, zjechał  z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Młody kierowca zginął na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomili przejeżdżający tamtędy kierowcy, którzy zabezpieczyli teren  do czasu przyjazdu służb. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

wypadek-dębsk-2-(2)

Policja apeluje o ostrożność – warunki na drogach są coraz trudniejsze, miejscowe zamglenia, szybko zapadający zmierzch, mokra i śliska nawierzchnia powodują, że chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości mogą doprowadzić do wypadku. Pamiętajmy również, że widząc wypadek drogowy mamy obowiązek powiadomienia służb ratunkowych. Podstawową czynnością jest także  zabezpieczenie miejsca zdarzenia-   tj. włączenie świateł awaryjnych w swoim aucie i ustawienie trójkąta ostrzegawczego.

wypadek-dębsk-1

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy