Policjanci poszukują 31-letniej mieszkanki gminy Płośnica, która 20.09.2017 roku na własną prośbę wyszła ze szpitala w Działdowie. Od tego czasu nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatni raz była widziana 20.10.2017r. na terenie Działdowa.

ZAGINIONA: KRYSTYNA ANLAUF

Ostatni raz widziana 20 października 2017 r. na terenie Działdowa

31 lat

160 cm wzrostu

oczy niebieskie

włosy długie proste farbowane na blond

(kolor naturalny ciemny/czarny)

krępa budowa ciała

twarz okrągła

Kobieta w chwili wyjścia ze szpitala ubrana była w spodnie z materiału, jasne w kwiaty i bluzę koloru białego z kapturem. Na nogach miała buty sportowe typu adidas w kolorze białym. Posiadała przy sobie torebkę koloru białego z krótkim paskiem.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Działdowie lub pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 023-698-02-00 lub 997 bądź o kontakt z najbliższą jednostką policji.

AnK

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy