Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę 29 października 2017 r., o godz. 16:30 na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej, PCK i Dobrskiej w Mławie. W wypadku uczestniczyły 3 samochody osobowe. Ranne zostało 3-letnie dziecko.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Peugeot Partner z przyczepką, 29- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc ul. Szpitalną od strony Al. Marszałkowskiej, nie zastosował się do znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie, uderzając w samochód marki Opel Insignia, jadący ul. Dobrską w kierunku ul. Kopernika. Oplem kierował 37-letni mieszkaniec Mławy. Uderzony przez kierującego peugeotem opel został zepchnięty na samochód marki BMW X3, którego kierowca, 63-letni mławianin, zatrzymał się przed skrzyżowaniem na ul. Szpitalnej. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku wypadku lekko ranna została 3-letnia dziewczynka, podróżująca w samochodzie marki Peugeot Partner. Dziecko zostało przewiezione na badania i obserwację do szpitala w Ciechanowie.

Policja ostrzega – coraz trudniejsze warunki na drogach powodują, że chwila nieuwagi, nieuwzględnienie wydłużonej drogi hamowania,  może zakończyć się wypadkiem. Policja apeluje o rozsądek i ostrożność. Dostosujmy styl jazdy do jesiennych warunków  – a zatem mokrej i śliskiej nawierzchni oraz  ograniczonej widoczności na drodze.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy