Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, w miejscowości Liberadz. Auto osobowe zderzyło się z ciągnikiem rolniczym, ranne zostały 2 osoby, w tym 14-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło  21 października 2017 r., o godz. 9:40. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 20-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc w kierunku Szreńska, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w ciągnik rolniczy. Ciągnikiem kierował 55-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Kierujący byli trzeźwi. W wyniku wypadku ranna została kierująca oplem oraz 14-letni pasażer tego pojazdu. Przewiezieni zostali do szpitali w Żurominie i Mławie. Czynności prowadzi KPP w Mławie.

Liberadz-1

Policja apeluje o ostrożność – Podczas ostatniego weekendu warunki na drodze znaczenie się pogorszyły. Ciemne i zimne poranki, poranne mgły, mokra i śliska jezdnia, zwiększona ilość opadów – to czynniki powodujące ograniczenie widoczności i wydłużenie drogi hamowania. , w skrajnych wypadkach kierujący może wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Wyprzedzanie w takich warunkach, wymijanie, wchodzenie w zakręt może być bardzo niebezpieczne. Chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu może zakończyć się groźnym wypadkiem. Warto o tym pamiętać i dostosować swoją jazdę do jesiennych warunków na drodze.

Liberadz-2

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy