Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Kisiny-Narzym. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorem crossowym, wyjeżdżając z jednej z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym fordem. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło (21.10.2017) około godziny 13.30 na trasie Kisiny-Narzym (droga wojewódzka nr 544). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorem crossowym, mieszkaniec powiatu działdowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa, jadącemu prawidłowo kierowcy osobowego forda. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby, kierujący motorem oraz kierowca i pasażer forda. Wszyscy zostali przewiezieni  karetką pogotowia do pobliskiego szpitala. 

Chwilę później, w tym samym miejscu, podczas, gdy policjanci wykonywali czynności w związku z wcześniejszym zdarzeniem, doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Kierujący osobowym audi zauważył leżący na jezdni motor i gwałtownie zahamował. Pojazd zatrzymał się, jednak został uderzony w tył przez jadącą za nim osobową mazdę. W tym przypadku nikomu nic się nie stało. Kierujący pojazdami, uczestnicy obu tych zdarzeń, byli trzeźwi.

wypadek

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy