Trwają prace przy budowie chodnika na ulicy Stefana Roweckiego Grota. Trotuar powstaje po lewej stronie, patrząc od ul. Zuzanny Morawskiej, i będzie poprowadzony do skrzyżowania z ul. Henryka Pogorzelskiego. Wcześniej ukończono budowę chodnika w ulicy Tuwima (na całej jej długości).

Prace na zlecenie Miasta Mława wykonuje Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe. Na tym jednak naszych planów na najbliższe miesiące nie koniec. Do końca roku powstaną jeszcze chodniki w ulicach Przemysłowej (od skrzyżowania z Marii Czechowskiej do końca ulicy), Wójtostwo (od wjazdu na parking przy dawnym sklepie Stokrotka do skrzyżowania z ul. Wymyślin), Księdza Maksymiliana Marii Kolbego (odcinek przy zakładzie kamieniarskim), Kolejowej (ok. 320 metrów w pasie drogowym należącym do miasta) oraz Olsztyńskiej. Przedsiębiorstwo wybuduje także parkingi przy ul. LG Electronics, Płockiej, Długiej i Spółdzielczej.

Przypomnijmy, że na remonty ulic i chodników miasto przeznacza w tym roku ponad milion zł, natomiast na wszystkie realizowane inwestycje – niemal 35 milionów.

Źródło:UMM

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy