Już wkrótce (20 października 2017 r.) będziemy obchodzić Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji organizowany jest kolejny Mławski Bal Seniora – spotkanie, podczas którego można nie tylko słuchać muzyki i tańczyć, ale również zawrzeć nowe znajomości i porozmawiać z osobami w podobnym wieku.

Mławscy seniorzy emanują pozytywną energią i chętnie dzielą się swoimi zainteresowaniami, dlatego do przyjścia skłaniamy również te osoby, które niedawno wkroczyły w wiek emerytalny i chciałyby poznać jak działają, co robią, i w jakich akcjach uczestniczą członkowie lokalnych klubów seniora. Dla wielu starszych osób to jedyna okazja w roku, by spędzić czas w tak licznym gronie i wymienić się doświadczeniami oraz powspominać minione lata.

Mławski Bal Seniora odbędzie się 21 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Bilet wstępu kosztuje 35 zł. Zapraszamy do MDK.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy