Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek 29 września 2017 r., o godz. 17.00 na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Rzęgnowo. Ranna została 65-letnia mieszkanka pow. przasnyskiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Seat Alhambra, 43-letnia mieszkanka pow. białostockiego, jadąc drogą relacji Dzierzgowo- Rzęgnowo, na skrzyżowaniu z drogą relacji Grudusk – Chorzele, nie zastosowała się do znaku STOP i uderzyła w  prawidłowo jadący samochód marki Mazda. Mazdą kierował 28-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. W wyniku wypadku ranna została 65-letnia pasażerka mazdy. Kobieta została przewieziona do szpitala w Przasnyszu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność – wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Stosowanie się do znaków drogowych to absolutna podstawa. Skrzyżowania ze znakiem STOP, to miejsca, które wymagają bezwzględnego zatrzymania się i szczególnej ostrożności. Pamiętajmy o tym i upominajmy kierujących.

wypadek-Rzęgnowo-2

Miniony weekend na drogach pow. mławskiego to 2 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących – w tym kobieta oraz ponad 99 ukaranych mandatami  kierowców. Policja przypomina – bezpieczeństwo zależy od każdego z nas –  lekceważenie przepisów ruchu drogowego, nadmierna prędkość, wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu – to sytuacje które mogą bezpośrednio prowadzić do groźnego wypadku.

wypadek-Rzęgnowo-1

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy