Dzielnicowy z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej zatrzymał sprawcę kradzieży roweru marki Kross, do której doszło w piątek 22.09.2017 r., na ul. Wyspiańskiego w Mławie. Jak się okazało, złodziej ukrył rower w Pepłowie, na terenie prywatnej posesji.

Rower skradziono w ciągu dnia z parkingu przed liceum. Sprawca przeciął linkę mocującą rower do stojaka i odjechał. Dzielnicowy z posterunku, pozostając we współpracy z pokrzywdzonym, w poniedziałek zatrzymał złodzieja i odzyskał rower, który ukryty był w zaroślach na posesji w Pepłowie.  Zatrzymany to 28-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Usłyszał już zarzut kradzieży –  za przestępstwo to, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy