Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło podczas weekendu. W wypadkach ranne zostały 3 osoby. Policja apeluje o ostrożność – warunki na drogach są coraz trudniejsze, mgła, intensywne opady deszczu, osłabiona koncentracja kierowców, mogą prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń na drogach.

Bębnowo-2

W sobotę 16 września 2017 r., o godz. 9:10, na drodze relacji Raciąż – Radzanów, w miejscowości Bębnowo, doszło do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby, kierujący i pasażerka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki BMW, 26-letni mieszkaniec pow. Rypińskiego, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Bębnowo-3-(1)

Kierujący oraz 20-letnia pasażerka, mieszkanka pow. mławskiego, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierowca BMW był pod wpływem alkoholu, w organizmie miał ponad 0,30 promila (stan po użyciu alkoholu).  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Bębnowo-1

W niedzielę, o godz. 19:20, na krajowej siódemce w pobliżu miejscowości Wiśniewo, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault 19, 78- letni mieszkaniec pow. mławskiego, najechał na tył opla astry. Oplem kierował 32- letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna został przewieziony do mławskiego szpitala na dalsze badania. Kierujący byli trzeźwi. Trwają czynności mławskiej policji.

E7-wypadek-3

Poza wypadkami,  podczas weekendu na drogach pow. mławskiego doszło do  14 kolizji drogowych. Policja apeluje o ostrożność, rozwagę i zdjęcie nogi z gazu. Warunki pogodowe na drogach są coraz trudniejsze, mgła, intensywne opady deszczu, osłabiona koncentracja kierowców mogą prowadzić do groźnych zdarzeń  drogowych.

Jeśli czujemy, że kolejna kawa nie działa, nie wsiadajmy za kierownicę. Pamiętajmy, że wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do nieodwracalnej w skutkach tragedii.  

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy