Interweniujący patrol policji zatrzymał po krótkim pościgu młodego mężczyznę, który chwilę wcześniej, na stacji paliw przy ul. Grzebskiego w Mławie uszkodził samochód, skacząc po dachu pojazdu. Zatrzymanym okazał się 21- letni, pijany mławianin.

Do zdarzenia doszło 12 września 2017 r. o godz. 21:00. Jak wynika z ustaleń, młody mężczyzna przyjechał na stację paliw z kilkoma kolegami, następnie wszedł na dach volkswagena golfa, którego kierowca zatrzymał się by zatankować paliwo. Skacząc po pojeździe, uszkodził szyberdach i karoserię na szkodę mieszkańca pow. mławskiego, po czym uciekł. Interweniujący policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu na parkingu za kinem MDK. Zatrzymany to 21- letni mieszkaniec Mławy, w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Został osadzony w mławskim areszcie.

Zgodnie z art. 288. § 1.  Kodeksu karnego, za uszkodzenie mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy