Natychmiastowa reakcja patrolu policji pozwoliła na bezpieczną ewakuację mieszkańców budynku przy ul. Klickiego w Mławie. Policjanci wyprowadzili z zadymionego domu kobietę z kilkudniowym dzieckiem. Do zdarzenia doszło dziś (5 września 2017 r.) o godz. 5:40.  

Patrolujący teren miasta policjanci zauważyli dym w rejonie ul. Kopernika. Okazało się, że na prywatnej posesji przy ul. Klickiego, płonie samochód oraz część elewacji i dachu.  Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu, by zaalarmować mieszkańców. Wezwali straż pożarną.  Na zewnątrz wybiegł   mężczyzna informując, że w mieszkaniu pozostała kobieta z maleńkim dzieckiem. Policjanci weszli do wypełnionych dymem pomieszczeń i wyprowadzili kobietę z dzieckiem, wezwali pogotowie ratunkowe. Po badaniu okazało się, że kobiecie i dziecku nic się nie stało.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległy dwa samochody marki Volvo oraz Opel Vivaro, część elewacji budynku oraz dachu. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być spięcie instalacji elektrycznej w samochodzie, wyjaśnią to jednak dalsze czynności.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy